SLEEPY Easy Clean Extra Cleaning Влажни марамчиња за чистење површини, 100 марамчиња

Sleepy Easy Clean Extra Cleaning Towel 100 pcs wet wipes vlazni maramcinja za povrsini
SLEEPY Easy Clean Extra Cleaning Влажни марамчиња за чистење површини, 100 марамчиња
249,00 ден.
212,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055604C
favorite_border

Опис на производот

Sleepy Easy Clean Extra Cleaning - Влажни марамчиња за перфектно чистење површини

 • Со додаток на бел сапун
 • Екстра големи и екстра дебели
 • За еднократна употреба
 • Природна формула со бел оцет, бикарбонат и арома на бел сапун
 • Практични, хигиенски
 • За чистење на стаклени, керамички и дрвени површини, површини на телефони, таблети и телевизори, тоалет, лавабо, бања, тепих, софа и друг вид мебел
 • Не е потребно плакнење
 • Не оставаат дамки
 • Веган
 • Хипоалергени
 • Без глутен

Пакување: 100 влажни марамчиња.

 

Содржина

Состав: нејонска активна супстанција <%5, сапун <%5, парфем, оцет, натриум бикарбонат, лимонен.

Мерки на претпазливост: Предизвикуваат сериозна иритација на очите. Содржат лимонен. Може да предизвикаат алергиска реакција. Ако е потребен медицински совет, чувајте го пакувањето или етикетата. Да се чува вон дофат на деца. Прочитајте ја етикетата пред употреба. Доколку дојде до контакт со очи: внимателно исплакнете со вода неколку минути. Отстранете ги контактните леќи и продолжете со плакнење. Фрлете ја содржината/контејнерот во согласност со локални/регионални/национални/меѓународни прописи.

После првото отварање да се користат до 3 месеци. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се