SUBRINA Шампон бреза, 230 мл

SUBRINA Шампон бреза, 230 мл
114,00 ден.
97,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
002984C
favorite_border

Опис на производот

Брезов шампон со природен екстракт од бреза, за закрепнување на косата и за брзо растење.

Погоден е за често миење на сите видови коса.

Пакување: 230 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се