SURE CHECK Streamer Тест за бременост

SURE CHECK Streamer Тест за бременост
248,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
051317C
favorite_border

Опис на производот

Surecheck Streamer е развиен со технологија за колоидно злато, која обезбедува над 99,9% точност во секое време од денот.

  • Прецизност од 99,9% од првиот ден од закаснатиот период
  • Може да се користи насекаде, во секое време од денот
  • Апсорбентен врв за поголема хигиена и лесно користење
  • Прави прекрасен спомен преку својот елегантен дизајн и заштитното капаче

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се