SYOSS Color Intensive Регенератор за фарбана коса, 250 мл

SYOSS Color Intensive Регенератор за фарбана коса, 250 мл
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053526C
favorite_border

Опис на производот

Интензивен регенератор за зачувување на интензитетот и сјајот на обоената коса!

Оваа стручно изработена формула инспирирана од Јапонија, со висока концентрација на амино киселини и цвет од Јапонска Камелија, постигнува мазна, сјајна коса со здрав изглед, која е поотпорна на кршење и оштетување на косата. Интензивниот регенератор делува за заштита на нагласената или обоена коса до 12 недели*, одржувајќи живост и сјај за целосна нега на косата. Овој регенератор за зајакнување на косата ја измазнува и отплеткува косата без чувство на тежина.

Придобивките од производот на прв поглед:

  • Ја заштитува бојата на бојата на косата до 12 недели*
  • 20 пати посилна коса**
  • Ја измазнува и отплеткува косата
  • 96% природни состојки***
  • Веганска формула***

*Во комбинација со шампон Syoss Color

**Наспроти претходно нетретирана коса

***Вклучувајќи вода

****Без состојки од животинско потекло

Пакување: 250 мл

Содржина

Употреба: по шампонирањето, нанесете темелно на влажна коса. Темелно исплакнете ја косата.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се