SYOSS Keratin Шампон за кршлива коса, 440 мл

Syoss Keratinr Shampoo 440 ml sampon
SYOSS Keratin Шампон за кршлива коса, 440 мл
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055375C
favorite_border

Опис на производот

Шампонот Syoss Keratin е специјално развиен за лесно кршлива коса!

  • Ја обновува и ја зајакнува косата: го надополнува кератинот за длабока хидратација
  • Ги измазнува влакната на косата
  • Нова формула со азиски инспирирана и специфична состојка blue lotus - плав лотус
  • 90% природни состојки
  • Формула за високи перформанси со амино комплекс, мешавина од аминокиселини кои се градбени блокови за косата и помагаат во одржувањето на нејзиниот силен и здрав изглед

Пакување: 440 мл

Содржина

Состав: Aqua (Water, Eau) · Sodium Laureth Sulfate · Cocamidopropyl Betaine · PEG-7 Glyceryl Cocoate · Sodium Chloride · Nymphaea Caerulea Flower Extract · Glycine · Lysine HCl · Hydrolyzed Keratin · Disodium Cocoamphodiacetate · Parfum (Fragrance) · Sodium Benzoate · Citric Acid · Cocamide MEA · Dimethicone · Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride · Glycol Distearate · Hydrogenated Castor Oil · Laureth-4 · Propylene Glycol · Sodium Hydroxide · Linalool · Laureth-23 · Salicylic Acid · Phenoxyethanol · Potassium Sorbate.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се