SYOSS Men Шампон за волумен на косата, 440 мл

SYOSS Men Шампон за волумен на косата, 440 мл
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053531C
favorite_border

Опис на производот

Syoss Men Volume за нормална до тенка коса!

  • Иновативната формула која обезбедува значително погусто чувство на коса и додава текстура и волумен
  • 90% природни состојки

Пакување: 440 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се