TITANIA Турпија за пети

titania 3020 double sided foot file turpija za peti
TITANIA Турпија за пети
101,00 ден.
86,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
043203C
favorite_border

Опис на производот

Двострана турпија за стапала со тврда кожа која нуди две страни, едната груба и другата завршна со фина страна, за оптимална нега на вашите стапала.

Пакување: 1 турпија.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се