TOSAMA Јасмин Памукчиња за лице, 90 парчиња

TOSAMA Јасмин Памукчиња за лице, 90 парчиња
67,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002454C
favorite_border

Опис на производот

  • 100% Памук
  • За секојдневвна нега на кожата

Пакување: 90 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се