Винилни ракавици без пудра S, 100 ракавици

Винилни ракавици без пудра S, 100 ракавици
550,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
048307C
favorite_border

Опис на производот

  • Винилни ракавици за еднократна употреба, големина - S
  • Не содржат латекс

Пакување: 100 ракавици

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се