VIOLETA Double Care Premium Пелени за бебиња бр. 6 (16+ кг) 44 пелени

violeta double care cotton diapers premium 6, 16+kg, 44pcs peleni za bebe
VIOLETA Double Care Premium Пелени за бебиња бр. 6 (16+ кг) 44 пелени
999,00 ден.
849,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054546C
favorite_border

Опис на производот

Пелените Violeta Double Care Cotton Touch се неверојатно тенки, меки и воздушни.

Специјалната линија на пелени Cotton Touch е направена со напредна технологија Air Dry, која ќе обезбеди пелените да бидат меки, удобни и суви.

Горниот слој е направен од меки перници, кои брзо ќе ги апсорбираат сите течности и ќе спречат осип или иритација на кожата на вашето бебе.

Овие пелени не содржат лосион, мирис или бои. Технологијата Air Dry гарантира дека вашето бебе ќе остане суво и удобно.

Пакување: 44 пелени + влажни марамици

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се