Жолти трослојни заштитни маски, 5 маски

Жолти трослојни заштитни маски, 5 маски
15,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
051663C
favorite_border

Опис на производот

Заштитна хируршка трослојна маска за еднократна употреба. Маската за еднократна употреба е лесна за употреба, антиалергична и пријатна за кожата. Без разлика дали ви е потребна од хируршки причини или да филтрирате прашина, бактерии, чад и полен, овие маски се одлично решение. 

Пакување: 5 трослојни маски

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се