DISNEY Frozen Кутија за храна

Disney Frozen Lunch Box kutija za hrana
DISNEY Frozen Кутија за храна
167,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045222C
favorite_border

Опис на производот

Disney Frozen Lunch Box - Кутија за храна

  • 3 прегради, доволни за складирање на лесни оброци и ужинки, ја одржуваат храната одвоена
  • Садот за храна е опремен со херметички затворач, што совршено го спречува истекувањето на храната
  • Преградите се доволно длабоки за убаво да ја држат храната
  • Без БПА (не содржи бисфенол А)
  • Нетоксично, без мирис
  • Димензии: 13 цм x 13 цм x 8 цм
  • Дизајн отпорен на протекување

Пакување: 1 кутија 

Содржина

Материјал: полипропилен.

Употреба: Измијте пред употреба. Не користете со газирани или топли пијалоци. Не користете во микробранова печка. Не користете во машина за садови.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се