ABOPHARMA Уроцист, 15 таблети

ABOPHARMA Уроцист, 15 таблети
561,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Атрибути
Шифра
045908C
favorite_border

Опис на производот

Уроцист содржи уникатна комбинација од мечкино грозје, брусница, Д-маноза и бета-глукани за третирање и превенција на најчестите уринарни инфекции - циститис.

Уроцист е високо ефикасно решение за сите симптоми на:

  • Често мокрење 
  • Силно печење при мокрење 
  • Болка при мокрење 
  • Заматена урина 
  • Појава на крв во урина

Пакување: 15 таблети

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се