ALKALOID Gloss Универзални влажни марамчиња со мирис на портокал, 56 парчиња

ALKALOID Gloss Универзални влажни марамчиња со мирис на портокал, 56 парчиња
83,00 ден.
79,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
047772C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Gloss влажните универзални марамчиња претставуваат современа алтернатива за едноставно одржување на хигиената во Вашиот дом. Служат за брзо и лесно отстранување на секакви нечистотии и дамки од керамички, метални, пластични и од стаклени површини.

Gloss влажните универзални марамчиња имаат потврдено антибактериско дејство. Сјајот кој го оставаат на исчистената површина, дава ефект на блескава чистота, а пријатниот мирис го освежува Вашиот дом.

Пакување: 56 парчиња.

Содржина

Начин на употреба: повлечете ја етикетата кај текстот „отворете тука“ и извадете од марамчињата. По секоја употреба, цврсто затворете ја етикетата, за да се задржи влажноста.

Внимание: да не се користат за лична хигиена. Да се избегнува контакт со оштетена и иритирана кожа. Да се чува вон дофат на деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се