ASSO Заштитен крем за раце, 100 мл

ASSO Заштитен крем за раце, 100 мл
105,00 ден.
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001594C
Online only
Акција 01-31.07.2024
favorite_border

Опис на производот

  • Делотворен е и содржи глицерин и силиконско масло
  • Ги штити рацете од нечистотии и од агресивното дејствување на средствата за перење и чистење, како во домаќинството така и на работното место
  • Не остава масни дамки на облеката

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се