AVENT Пластична сина чаша со цевка (9+ месеци), 200 мл

Avent Straw Cups SCF796/01 casa so cevka za deca
AVENT Пластична сина чаша со цевка (9+ месеци), 200 мл
755,00 ден.
566,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040923C
favorite_border

Опис на производот

Пластична чаша со цевка (9+ месеци). Мека силиконска цевка, отпорна на гризење. Капакот со навој ја чува цевката чиста.

  • 0% BPA - Без Бисфенол А 

Пакување: 200 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се