BABY NOVA Декорирано пластично шише "добра ноќ" (0-24 месеци), 240 мл

BABY NOVA 47010 plastic bottle good night 240 ml plasticno sise za dobra nok
BABY NOVA Декорирано пластично шише "добра ноќ" (0-24 месеци), 240 мл
181,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050255C
favorite_border

Опис на производот

Декорирано пластично шише "добра ноќ" од полипропилен со кружна антиколик силиконска цуцла со среден проток.

  • Навртката свети во темница и затоа шишето е јасно видливо ноќе
  • Не содржи бисфенол А (BPA free)

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 240 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се