BABY NOVA Силиконска цуцла за шише, во анатомска форма (0-24 месеци), величина M, 2 цуцли

BABY NOVA 13220 anatom silikonska cucla za sise
BABY NOVA Силиконска цуцла за шише, во анатомска форма (0-24 месеци), величина M, 2 цуцли
123,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050191C
favorite_border

Опис на производот

  • Силиконска цуцла за шише, во анатомска форма (0-24 месеци)
  • Цуцлите се наменети за шишиња со широко грло

Пакување: 2 цуцли.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се