BECUTAN Светот на Биби - Бибот пакетче

Alkaloid Becutan Bibi's World, Svetot na Bibi set, Bibot Paketce
BECUTAN Светот на Биби - Бибот пакетче
337,00 ден.
320,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055385C
Online only
Акција 02.05-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Бибот пакетчето е сет со производи од Becutan во Светот на Биби со супер подарок.

Сетот содржи:

+ ПОДАРОК - 1 робот, 1 картичка со 5 самолепливи сликички (буква, два цртежа, лик и сликичка за сложувалка).

Одличен подарок на кој ќе се израдува секое дете!

Биди Бибот колекционер.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се