BIOAGROS Органски шафран во конци 1 г

BIOAGROS Органски шафран во конци 1 г
425,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
038806C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски црвен шафран во конци
  • Органски сертифициран производ
  • Грчкиот шафран се одликува со висок квалитет и е високо ценет во светот
  • Мало количество шафран дава посебна боја, мирис и вкус на јадењата како паста, ориз, супи, сосови, живина, месо и риба
  • Во комбинација со кафе или чај дава одличен пијалок

Нето-тежина: 1 гр

Содржина

Состојки: сув органски црвен шафран во конци.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се