CAMELIA Kids Хартиени марамчиња, 10 парчиња

camelia-kids-3-layer-paper-tissue hartieni maramcinja za race
CAMELIA Kids Хартиени марамчиња, 10 парчиња
59,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
055805C
favorite_border

Опис на производот

  • Трослојни хартиени марамчиња
  • 100% целулоза

Пакување: 10 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се