CANABIGAL Маст за реума и болки во мускулите и зглобовите 500 мг CBD, 50 г

CANABIGAL Маст за реума и болки во мускулите и зглобовите 500 мг CBD, 50 г
1.078,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
052170C
favorite_border

Опис на производот

  • Поседува благо анестетично, аналгетско, антисептично, експекторантно и антиинфламаторно дејство
  • Масажата со Canabigal маст за реума и болки ја намалува мускулната напнатост, вкочанетост и мускулните грчеви
  • CBD со својот природен противвоспалителен ефект го ублажува воспалението и болката во мускулите и зглобовите

Пакување: 50 г

Содржина

Состав:  Canabigal маст 500 мг CBD 50 г содржи 500 мг прочистен CBD екстрахиран од коноп.

Само за надворешна употреба. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се