CANPOL Ланче за цуцла лажалка

Canpol babies Soother Holder  Toys 0m+10_877 lance za cucla
CANPOL Ланче за цуцла лажалка
166,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041667C
favorite_border

Опис на производот

  • Држач за цуцла лажалка
  • BPA FREE (Не содржат Бисфенол А)

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 1 држач.

 

Содржина

Состав: АБС - пластика, полиетилен.

Држачот за цуцлата лажалка има практичен клип што може да се закачи на облеката на бебето со цел да се спречи губење на цуцлата лажалка.

Начин на одржување: Не се врие. Да се чува на чисто место.

Начин на употреба: Пред првата употреба и периодично потоа исперете го држачот со топла вода и благ сапун, а потоа темелно исплакнете. Клипот се прицврстува само на облеката на бебето. 

Предупредување: Пред секоја употреба внимателно прегледајте го држачот за цуцлата лажалка.

Фрлете го при првите знаци на оштетување.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се