CHICCO Baby Moments Protection Купка без солзи, 500 мл

CHICCO Baby Moments Protection Купка без солзи, 500 мл
395,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052598C
favorite_border

Опис на производот

Формула базирана на 93% природни состојки, збогатена со екстракт од невен, со смирувачко дејство и глицерин од билно потекло, се грижи за хидролипиден баланс на тенката и нежна кожа на новороденчето.

  • Од 0+ месеци
  • Дерматолошки и офталмолошки тестирано

Пакување: 500 мл

Содржина

Состав: вода, кокамидопропил бетаине, дисодиум лаурет сулфосуционате, глицерин, пег-200 хидрогенате, глицерил палмате, феноксиетанол, децил глуцосид, парфем 1,2 хексанедол, пег-7 глицерил кокоате, бензоик ацид, лаурет-2 содиум глуконат, екстракт од невен (цвет од невен), коко гликозид, глицерил олеате, лактик ацид.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се