CHICCO Fresh Ергономска глодалка кактус, зелена боја (4м+)

Chicco Fresh Massaggiagengive Teether, easy to handle, refreshing 4m+ glodalka kaktus za bebe, zelena boja
CHICCO Fresh Ергономска глодалка кактус, зелена боја (4м+)
395,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055162C
favorite_border

Опис на производот

Chicco Fresh Teether Зелена ергономска глодалка, кактус, едноставна за ракување, полна со вода

  • За бебиња од 4м+
  • Дизајнирана за стимулација и ладење на непцата во период кога растат забите
  • Ергономска форма за да може да се користи за сите делови на устата
  • Ја смирува болката и ги освежува непцата
  • Едноставни форми за лесно држење
  • Содржи стерилизирана вода која ги лади непцата подолго време
  • 0% БПА

Пакување: 1 глодалка

Содржина

Состав: Пластика и стерилизирана вода.

Внимание: Да се лади во обичниот ладилник; да не се става во замрзнувачот.

Одржување: Со средство за миење или со средсво за стерилизација

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се