CHICCO POLAR BEAR Маникир сет за бебиња, 4 во 1

Chicco Polar Bear Manicure Set  manikir set panda polarna za bebinja deca
CHICCO POLAR BEAR Маникир сет за бебиња, 4 во 1
899,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054772C
favorite_border

Опис на производот

Сетот за маникир вклучува:

  • Една ножичка Chicco со заоблено сечило и заоблен врв
  • Грицкалка за нокти
  • 2 турпии за еднократна употреба
  • 1 пинцета

Се чисти со памук натопен во средство за дезинфекција. Симпатичен контејнер во облик на поларно мече.

Пакување: 1 сет

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се