CHICCO Заштитници за ивици, 4 парчиња

Chicco Corner Covers (4 Pcs) stitnici zastitnici za ivici kosevi
CHICCO Заштитници за ивици, 4 парчиња
455,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054770C
favorite_border

Опис на производот

Заштитниците за аглести површини го намалуваат ризикот и го штитат детето од повреда од острите површини од мебелот.

Направени од мека, нетоксична пластика, тие се лесни за поставување обезбедени со биатхезивна површина.

Пакување: 4 штитници

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се