DIETPHARM Биотин, 30 таблети

DIETPHARM Биотин, 30 таблети
219,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
007525C
favorite_border

Опис на производот

  • Биотин е витамин растворлив во вода неопходен за нормален раст и функции на организмот
  • Биотинот придонесува за одржување нормална коса, кожа и слузница

Пакување: 30 таблети

Содржина

Состав: 1 таблета содржи: биотин 150 мкг

Употреба: 1 таблета наутро на гладно и 1 таблета навечер, во текот на 3-4 месеци. Таблетите може да се џвакаат.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се