DISNEY Let's Travel Спортско шише, 630 мл

DISNEY Let's Travel Спортско шише, 630 мл
345,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052510C
favorite_border

Опис на производот

Спортско шише изработено од тритан и полипропилен.

  • BPA free (Не содржи Бисфенол А)

Пакување: 630 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се