DISNEY Minnie Mouse Мултифункционална табуретка

DIsney 7739 taburet minnie taburetka mini
DISNEY Minnie Mouse Мултифункционална табуретка
1.470,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052507C
favorite_border

Опис на производот

Мултифункционална табуретка 3 во 1 која наоѓа повеќе намени: како табуретка, кутија за складирање на разни предмети и украсна маса. Столчето е преклопливо и компактно, што го прави погодно за носење и складирање.

  • Ширина на седиштето: 38 цм
  • Длабочина на седиштето: 38 цм
  • Висина на седиштето: 38 цм
  • Максимално оптоварување: 150 кг

Состав: МДФ + принтан текстил, полиестер.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се