DISNEY MInnie Сет за јадење (чаша, чинија и сад)

Disney Minnie Mouse Dinner (breakfast) set Mini set za jadenje za devojcinja, deca
DISNEY MInnie Сет за јадење (чаша, чинија и сад)
373,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054893C
favorite_border

Опис на производот

Disney Minnie Mouse Dinner Set Сет за јадење (чаша, чинија и сад)

  • BPA FREE - не содржи Бисфенол А

Пакување: чаша, чинија и сад

 

Содржина

Материјал: полипропилен.

Мерки на претпазливост: Измијте пред употреба. Боите може да варираат, ако производот се мие во машина за миење садови.
Чувајте ги упатствата за идна употреба, бидејќи содржат важни информации

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се