DISNEY Spider-Man Сет за јадење (чаша, чинија и сад)

Disney Spider-Man Dinner (breakfast) set Spajdermen set za jadenje za momcinja, deca
DISNEY Spider-Man Сет за јадење (чаша, чинија и сад)
373,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054892C
favorite_border

Опис на производот

Disney Spider-Man Dinner Set Сет за јадење (чаша, чинија и сад)

  • Не содржи бисфенол А

Пакување: чаша, чинија и сад

Содржина

Материјал: полипропилен.

Мерки на претпазливост: Измијте пред употреба. Боите може да варираат, ако производот се мие во машина за миење садови.
Чувајте ги упатствата за идна употреба, бидејќи содржат важни информации

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се