DISNEY Winnie the Pooh Пластична чаша со лажичка, 350 мл

DISNEY Winnie the Pooh Пластична чаша со лажичка, 350 мл
345,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053393C
favorite_border

Опис на производот

  • BPA FREE - не содржи Бисфенол А
  • Изработена од тритан, полиетилен, полипропилен

Пакување: 350 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се