DOCTOR'S Тампони за уши, 4 парчиња

DOCTOR'S Тампони за уши, 4 парчиња
396,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004504C
favorite_border

Опис на производот

  • Анатомски тампони за уши за деца и возрасни
  • Заштита од вода, бучава и висок воздушен притисок

Пакување: 4 тампони

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се