DOVE Gentle Exfoliating Сапун за нежна ексфолијација, 90 г

DOVE beauty cream bar gentle exfoliating soap sapun za nezen piling na telo
DOVE Gentle Exfoliating Сапун за нежна ексфолијација, 90 г
49,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053407C
favorite_border

Опис на производот

DOVE Gentle Exfoliating Beauty Cream Bar Сапун за пилинг на лице, раце и тело.

  • Хидратантен крем-сапун за нежна ексфолијација и обновување на кожата
  • 1/4 Хидратантен крем
  • Погоден за редовна хигиена на раце, тело и лице, Dove нежен пилинг бар за убавина што ја прави кожата мека и мазна - секој ден.

Пакување: 90 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се