DOVE Сет лосион за тело, гел за туширање и антиперспирант во несесер

Dove set
DOVE Сет лосион за тело, гел за туширање и антиперспирант во несесер
499,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055094C
favorite_border

Опис на производот

Dove Сет за нега на тело во несесер.

  • Dove Дезодоранс антиперспирант - ефективна заштита, прекрасна кожа, 150 мл
  • Dove Лосион за тело, 250 мл
  • Dove Гел за туширање, 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се