ESI Дримо чај, 100 г

ESI Дримо чај, 100 г
386,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
012676C
favorite_border

Опис на производот

  • Мешавина од швајцарски билки
  • 100% природно
  • Kорисен за подобрување на физиолошката функција на цревата - против опстипација, за прочистување

Диететски додаток од фино иситнети билки, со лаксативен ефект за подобрување на физиолошката функција на цревата и нормализирање на столицата. Заради начинот на употреба производот не создава грчеви, подуеност и гасови.

Нето-тежина: 100 г

Содржина

Состав: сена, црн слез, ким, нане, сладок корен.

Употреба: 1-3 кафени лажички се џвакаат и голтаат со течност.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се