ESI Le Dieci Erbe Колон клинс, 30 таблети

ESI Le Dieci Erbe Колон клинс, 30 таблети
266,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
003145C
favorite_border

Опис на производот

Le dieci erbe colon cleanse

  • Природно средство на база билни екстракти и високо концентриран екстракт од Алое Вера
  • Против опстипација и мрзливи црева

Пакување: 30 таблети

Содржина

Состав: алое вера, американска крушина, алое ферокс сок, коморач плод, лист од сена, сладок корен, корен од линцура, корен од глуварче, кора од алпска крушина, корен од реум и пупки од матарка.

Употреба: 1 до 2 таблети навечер пред спиење.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се