FRANCK Calm Филтер чај, 20 кесички

FRANCK Calm Филтер чај, 20 кесички
115,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050496C
favorite_border

Опис на производот

Мешавина од билни чаеви (камилица, маточина, лаванда и ројбос) со додадени витамин Б3 и магнезиум.

  • Магнезиумот и витаминот Б3 допринесуваат за намалување на уморот и исцрпеноста и нормално функционирање на нервниот систем
  • Витаминот Б3 допринесува за нормална психолошка функција
  • Без кофеин

Нето-тежина: 20 х 2 г

Содржина

Состав: камилица 27.5%, магнезиум цитрат, лимон, листови од портокал, маточина 7%, лаванда 5%, листови од капина, пасифлора, ројбос 2% и витамин Б3.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се