GALENIUS FARM Хидроген 3%, 500 мл

GALENIUS FARM Хидроген 3%, 500 мл
89,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050876C
favorite_border

Опис на производот

Средство за дезинфекција и хигиена на кожа и слузници.

Дејство - антисептично.

Пакување: 1000 мл

Содржина

Состав: 100 г раствор, содржи 3 г водороден пероксид.

Внимание: растворот не смее да се проголта. Да не се користи за очи.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се