GERATHERM Еко топломер

GERATHERM Еко топломер
350,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049400C
favorite_border

Опис на производот

Стаклен термометар без жива - кој се заменува со специјална легура на индиум, галиум и калај.

Ја мери вашата аксиларна (под пазува), орална или ректална телесна температура. Тој е традиционален и лесен за употреба.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се