GOOD NATURE Детокс микс филтер чај, 20 кесички

ALkaloid Good Nature Detoks Miks caj
GOOD NATURE Детокс микс филтер чај, 20 кесички
110,00 ден.
93,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023639C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

  • Чајна мешавина која поволно дејствува за детоксикација на организмот

Чајната мешавина се состои од лист од нане, плод од бел трн, корен од глуварче, плод од сладок анасон, лист од магдонос, цвет од бозел, лист од орев, лист од мечкино грозје и сладок корен. Билките поволно дејствуваат за детоксикација на организмот и се препорачува чајот да се пие три пати на ден, незасладен.

Нето-тежина: 20 х 2 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се