GUAM Антицелулитни бициклистички-црни (S-M)

GUAM Антицелулитни бициклистички-црни (S-M)
3.150,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051332C
favorite_border

Опис на производот

  • Антицелулитни бициклистички за масажа и обликување
  • Практични и удобни за обликување на задникот, стомакот и критичните делови на нозете

Содржат биоактивни минерални кристали од Guam алги во составот на ткаенината, што ја апсорбираат топлината на телото и ја враќаат во форма на инфрацрвени зраци што пак стимулираат разбивање на масното поткожно ткиво. Ја зголемуваат циркулацијата, го обликуваат телото и ја затегнуваат кожата, со што го редуцираат целулитот и на најкритичните регии. Идеални за носење под секојдневната облека, како и под спортската облека за време на физички активности. Самиот материјал ја стимулира микроциркулацијата во вид на блага масажа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се