HEMANI Масло од црно семе 125 мл

HEMANI Масло од црно семе 125 мл
356,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
018364C
favorite_border

Опис на производот

Маслото од црно семе е 100% природно масло. Добиено е со ладно цедење на семето од Nigella sativa (без употреба на растворувачи), има мошне богат хемиски состав на кој се должат и многуте негови корисни својства, но додатокот во исхраната не е надоместок или замена за урамнотежена исхрана.

Пакување: 125 мл

Содржина

Употреба: се препорачува да се пие 1 лажичка на ден. Препорачаната доза не треба да се надминува. Да се чува подалеку од дофат на деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се