HIPP Млечна ноќна каша со овес и јаболко, 250 г

HIPP Млечна ноќна каша со овес и јаболко, 250 г
212,00 ден.
191,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010011C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст од 6 месеци 
  • Без шеќер (шеќерот природно се содржи во овие состојки)
  • Со адаптирано млеко - прилагодено според возраста
  • Со калциум, железо, цинк и јод
  • Витамини - А, Б1, Б2, Ц, Д
  • Со житарици од цело зрно
  • Содржи глутен
  • Омега 3 важни за мозокот и нервните клетки

Нето-тежина: 250 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се