LIFE CARE Еластична хипоалергенска фластер-лента 5 м х 5 цм

LIFE CARE Еластична хипоалергенска фластер-лента 5 м х 5 цм
81,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051217C
favorite_border

Опис на производот

  • Нестерилен
  • Еластична фластер-лента
  • Хипоалергенска
  • Пропустлива за воздух
  • Наменета за чувствителна кожа
  • 5 м х 5 цм

Содржина

Состав: 100% порозен еластичен неткаен материјал, хипоалергенски поли акрилат.

Производот не содржи латекс.

Употреба: одлепете ја потребната количина и скинете ја. Поставете без притискање на чиста и сува кожа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се