MEDELA Сет од 2 шишиња за мајчино млеко, 2 х 250 мл

MEDELA Set of 2 Breastmilk Bottles 250 ml sisinja za majcino mleko
MEDELA Сет од 2 шишиња за мајчино млеко, 2 х 250 мл
714,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055492C
favorite_border

Опис на производот

MEDELA Breastmilk Bottles - Сет од 2 шишиња за мајчино млеко

  • Произведено од безбедна пластика која ги задржува хранливите вредности на мајчиното млеко
  • Компатибилни со сите Медела пумпи за измолзување и сите медела цуцли
  • Безбедни за миење во машина за перење садови
  • Едноставни облежја за лесно мерење на количина
  • Препорачано е доењето да биде добро воспоставено, пред да му дадете на вашето новороденче цуцла
  • Не содржи Бисфенол-A (Bisphenol-A)

Пакување: 2 х250 мл

Содржина

  • Доколку забележите било какво оштетување на производот веднаш престанете со користење
  • Од хигиенски причини, производот не може да се врати по отворањето.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се