Мрежаст сунѓер за бањање

Bath Sponge mrezast sunger za banjanje
Мрежаст сунѓер за бањање
174,00 ден.
148,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Акција
Шифра
051112C
favorite_border

Опис на производот

Мрежаст сунгер за бањање.

Пакување: 1 сунѓер.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се