NATURAVITA Портокал, цимет и куркума филтер чај, 10 кесички

NATURAVITA Портокал, цимет и куркума филтер чај, 10 кесички
67,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041813C
favorite_border

Опис на производот

Комбинацијата на саканите и познатите вкусови во овој чај Naturavita сигурно ќе ве воодушеви. Куркумата го зајакнува и храни телото и делува антиинфламаторно што ја намалува надуеноста и проблемите со цревата. Циметот, исто така, помага во борбата против воспалението и инфекциите, со дополнителна придобивка од подобрување на концентрацијата.

Сварете шолја чај и поминете ја безгрижно зимата со лековитите билки како најдобар пријател. Уживајте во шолја билен чај полн со витамини и неколку колачиња во топлината на вашиот дом и оставете ги овие пријателски сојузници да ве обноват со моќ и виталност.

Нето-тежина: 10 х 2.5 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се