NORMAL CLINIC Стапчиња за уши, 100 парчиња

Normal Clinic Cotton Buds Delicate Care 100% cotton 100 pcs stapcinja, cepkalki za usi
NORMAL CLINIC Стапчиња за уши, 100 парчиња
45,00 ден.
38,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
022325C
favorite_border

Опис на производот

Чепкалки за уши во цилиндрично пакување.

  • 100% памук

Пакување: 100 стапчиња.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се